fbpx

Pořádání akcí

Zorganizujeme pro Vás akci dle Vašich představ, v rámci Vašich finančních možností. Postaráme se o vše od A po Z, abyste si to Vy mohli co nejlépe užít. Sestavíme rozpočet. Vymyslíme scénář. Vytvoříme základní poptávkové řízení na dodavatele. Ohlídáme etiketu a diplomatický protokol a na místě budeme pečovat o Vaše hosty, aby si akci užili a nemuseli na nic myslet. Máme přes dvacet let zkušeností v produkci kontaktních kampaní, v pořádání akcí i mezinárodních kongresů, ale i akcí pro obce a soukromé subjekty, včetně jednotlivců.

První krok je prý nejtěžší. Ale vážně stačí napsat e-mail.

Secesní dámy na akci v Moravském Krumlově

S čím Vám pomůžeme

  • Vymyslíme scénář akce.
  • Sestavíme rozpočet na základě Vašich možností.
  • Poptáme dodavatele.
  • Vytvoříme produkční plány.
  • Domluvíme s dodavateli vše potřebné.
  • Navrhneme plán propagace.
  • Vyrobíme tiskové zprávy a zajistíme komunikaci s médii.
  • Vymyslíme přesný harmonogram akce s ohledem na etiketu a diplomatický protokol.
  • Budeme s Vámi v den D. Zajistíme, abyste se nemuseli o nic starat.
  • Vymyslíme, jak o úspěšné akci informovat veřejnost. 

Jsme nekompromisní – chceme, aby se náš klient a jeho hosté usmívali a užili si to. Produkování, organizování a pořádání akcí nás vážně baví.

Budou s Vámi spolupracovat specialisté, kteří pořádali velké i malé eventy. Od mezinárodních kongresů až po předvolební setkání a konference. Pracovali pro Mezinárodní obchodní komoru, Intersteno, Hospodářskou komoru, Rozhodčí soud nebo Akademii múuzických umění a nejrůznější obce. 

Produkovali soutěže nebo třeba pořádali akce jako osvětový event v rámci interkulturního vzdělávání během vojenské mise AČR v Afghánistánu.

Reference

Milý Jaroslave,

bude to znít možná banálně, ale líbilo se mi, že se na slavnosti návratu Slovanské epopeje lidi cítili dobře. Udělali jste za PRodukujeme vše, co šlo, pro dobrou atmosféru a skvělou náladu.

Můj syn Marcus, který má zkušenost s produkcí Morgana Freemana, Vám složil poklonu, když porovnal Vaši profesionální práci s jeho vlastní zkušeností. Za sebe mohu jen dodat, že dědečkovi by se to líbilo.


Hodně štěstí!

John Mucha

Bezpečná kampaň pandemická

Pro Spojence pro kraj (koalice stran kandidující v Ústeckém kraji) jsme připravili koncept kampaně, který využívá modelu speed dating. V politickém marketingu je to asi poprvé, co se přenáší taková forma komunikace do volební kampaně. Speed dating funguje na principu, že za každým stolem sedí kandidát a volič má možnost pětiminutového rozhovoru, kde se ho může zeptat, na co chce.

Karel Schwarzenberg na předvolební akci

Napsali o nás

Seznam zprávy: Kontaktní kampaň bez kontaktu? Šéfka TOP 09 si zve voliče na rychlorande.

Tak, teď už víte, zda naše služby chcete. Napište nebo zavolejte.