fbpx

Školení

Dej člověku rybu a nasytíš jej na den. Nauč jej rybařit a nasytíš jej na celý život.

Na našich školení Vám předáváme všechno, co jsme se za ta dvě desetiletí naučili v oblasti komunikace, marketingu, volebních kampaní a v krizovém řízení. Školíme jednotlivce i skupiny. On-line, ale mnohem radši naživo.

Naučíme Vás používat dostupné (zdarma nebo za hubičku) a efektivní nástroje na výrobu grafiky, videí, produkční práce a řízení týmů. V obcích už několik let učíme používat sociální sítě tak, aby zveřejněné informace někdo četl a vnímal. Školám nabízíme zdarma seminář o volbách, protože věříme, že demokratem se člověk stává díky svému vzdělání.

Naše ceny se odvíjejí od osobní domluvy a dle ceníku Asociace komunikačních agentur.

online

Facebook není úřední vývěska, ani nástěnka na plakáty.  Naučíme Vás přemýšlet strategicky. Pochopíte, kdo je váš čtenář a jak s ním mluvit, aby Vás poslouchal.

volební plakáty

Na našem školení se dozvíte, jak vést, úspěšnou kampaň pro komunální volby. Naučíme vás jak mít v pořádku rozpočet, strategii a jak komunikovat s voliči a médii.

online

Naučíme Vás, jak vysvětlit svým kolegům, co po nich chcete, zkrátit porady, maximum věcí přesunout z “vykecávacích” porad do konkrétních kroků a úkolů. Tipy na digitální nástroje .

Pomáháme studentům na apolitickém semináři pochopit, jak fungují volby, jak vypadá kontrola voleb a ukazujeme jim, jak funguje reklama v politice. Přednáška je zdarma.


Views: 82