fbpx

Školení

Začali jsme se školením Facebooku pro obce a města, během karantény jsme začali školit jednotlivé školy na on-line výuku a připravujeme další manažerský kurz na řízení projektů. Školíme samozřejmě i online.

Telepatie není standardní způsob řízení. Přesto jsou desítky schopných manažerů frustrovány, že jim osobně tento přístup nefunguje. 

Facebook není úřední vývěska, ani nástěnka na plakáty.  Naučíme Vás přemýšlet strategicky. Pochopíte, kdo je váš čtenář a jak s ním mluvit.

Kateřina při online výuce

Pomáháme školám a učitelům – seznámíme je s možnostmi výuky online. Vysvětlíme a nabídneme zdroje informací pro tuto formu výuky.


volební plakáty
Plakát nebo leták s reklamou na boty s cenami od firmy Baťa

Pomáháme studentům na apolitickém semináři pochopit, jak fungují volby, jak vypadá kontrola voleb a ukazujeme jim, jak funguje reklama v politice. Přednáška je zdarma.

Na našem školení se dozvíte, jak vést, úspěšnou kampaň pro komunální volby. Naučíme vás jak mít v pořádku rozpočet, strategii a jak komunikovat s voliči a médii.

Baťovská cena je symbolem úspěšné reklamy. Během karantény se obchod z výloh přesunul na zdi vašich FB. Zabojujte “v onlinu”. Oslovte své zákazníky. Najděte úspěšnou strategii.