fbpx

Školení

Začali jsme se školením Facebooku pro obce a města, během karantény jsme začali školit jednotlivé školy na on-line výuku a připravujeme další manažerský kurz na řízení projektů. Školíme samozřejmě i online.


Školení pro on-line výuku

Představte si učitele, který první týden karantény mailem zadal úkoly pro 200 žáků, které má na starost. Logicky mu přijde 200 odpovědí, které musí roztřídit, evidovat, oznámkovat. Problém je, že dostal řadu doplňujících dotazů, které by normálně vyřídil ve třídě, ale tady se opakovaly. Pedagog tak musel odpovídat každému. Navíc se mnohdy ptali rodiče, ne děti…

Kateřina při online výuce

Zavedení online výuky se uleví učitelům, žáci a studenti budou mít jasnější rozvrh dne a poleví tlak na zavádění dalších pravidel, které souvisí s prací doma – protože i tahle schopnost se kupodivu musí naučit a je velmi náročná na vnitřní disciplínu.

Online výuka je řešení, které pomáhá všude a přecházejí na ni školy, které si to ani nedokázali představit. Protože to je jednoduché a efektivní.

V PRodukujeme pomáháme školám a učitelům udělat ten první krok – seznámíme je s možnostmi výuky online, vysvětlíme a nabídneme další zdroje informací pro tuto formu výuky. Úvodní hodinové školení pro vás děláme rádi zadarmo. Placená je až další výuka učitelů či nastavení systémů dle naší dohody.

Více o online výuce

To, jakým způsobem právě teď pracujeme s digitálními technologiemi během posledních pár týdnů, které trávíme v karanténě a po které budou uzavřeny naše školy, přinese dalekosáhlé změny. Nouze naučila Dalibora housti, nás naučila využívat online nástroje. Hybným motorem byli a jsou v první řadě nadšení učitelé a dobrovolníci. Ti v neuvěřitelném tempu nastartovali erudované podpůrné projekty pro všechny, kteří pochopili, že s emailem si vážně nevystačí. Zapojili se lidi, kteří mají zkušenosti s online domácí výukou. Vznikly nové weby, poradenská místa, help desky, které využili další pedagogové, ale také rodiče, kteří chtějí, aby online výuka jejich dětí probíhala jinak. Nikoliv tak, že dostanou velké množství domácích úkolů, které s dětmi de facto musí vypracovat oni.
Více najdete v článku napsaném pro institut TOPAZ.

Pomůžeme vám s online výukou. Napište nám. A spusťte domino efekt!

Školení Facebooku pro obce a města

Obálka nabídky Učíme města používat sítě
Učíme města používat sítě

Facebook není úřední vývěska, ani nástěnka na plakáty.  Na našem školení vás naučíme o vašich poselstvích přemýšlet strategicky. Pochopíte, kdo je váš čtenář, kde ho hledat a jakým jazykem s ním mluvit.

Naučíme vás mluvit s lidmi tak, aby snadno pochopili, co jim chcete říct. Aby poznali, že se o ně obec opravdu zajímá.

Chaos změníme ve strategii. Naučíme vás využívat nové volně dostupné nástroje pro tvorbu obsahu, které jste neznali. 

Školením to nekončí

  • Umíme víc než jednorázové školení. Každý měsíc s vámi probereme a vyhodnotíme dosažené výsledky, navrhneme změny k lepšímu a budeme na telefonu. Ať už budete potřebovat jen zkontrolovat texty, nebo vyřešit zablokovanou inzerci.

  • Jsme připraveni vám pomoci vždy, když budete potřebovat.

A co vás naučíme?

  • Zjistíte, jak to udělat, aby se vaše příspěvky dostaly k těm správným lidem.
  • Probereme, jak se s lidmi na sítích vůbec bavit tak, aby to bavilo obě strany a jak řešit případné krizové situace.
  • Ukážeme si jak spravovat Facebookovou stránku, jak používat Business Manager a jak zadávat reklamy.
  • Naučíme vás používat jednoduché nástroje, díky kterým bude obsah vašich sítí profesionální.

Proč by měla mít obec/město profil na Facebooku?

  • Vaše město bude mít jednotnou podobu pro prezentaci na veřejnosti.
  • Důležité informace se k mladým lidem dostanou lépe a rychleji po sítích, než přes rozhlas nebo městskou vývěsku.
  • Facebooková stránka vašeho města nebo obce může být důležitější zdroj informací než obecní noviny.

Stačí jen napsat email. A školení vám připravíme na míru.

Ke stažení

Reference