fbpx

Školení

Na našich školení Vám předáváme všechno, co jsme se za ta dvě desetiletí naučili. Díky tomu dokážete vést úspěšnou volební kampaň i Vy.

Obce už několik let učíme používat sociální sítě tak, aby zveřejněné informace někdo četl a vnímal. Pro tato školení využíváme znalostí z managementu a online nástrojů, které jsou v dnešní době nutné. Věříme v sílu demokracie a vzdělávání

Nabízíme Vám individuální přístup – zajímá nás, v čem tápete a umíme Vás nasměrovat a konkrétně poradit. Spusťte domino efekt!

volební plakáty

Na našem školení se dozvíte, jak vést, úspěšnou kampaň pro komunální volby. Naučíme vás jak mít v pořádku rozpočet, strategii a jak komunikovat s voliči a médii.

Facebook není úřední vývěska, ani nástěnka na plakáty.  Naučíme Vás přemýšlet strategicky. Pochopíte, kdo je váš čtenář a jak s ním mluvit.

Telepatie není standardní způsob řízení. Přesto jsou desítky schopných manažerů frustrovány, že jim osobně tento přístup nefunguje. 

Pomáháme studentům na apolitickém semináři pochopit, jak fungují volby, jak vypadá kontrola voleb a ukazujeme jim, jak funguje reklama v politice. Přednáška je zdarma.

Plakát nebo leták s reklamou na boty s cenami od firmy Baťa

Baťovská cena je symbolem úspěšné reklamy. Během karantény se obchod z výloh přesunul na zdi vašich FB. Zabojujte “v onlinu”. Oslovte své zákazníky. Najděte úspěšnou strategii.

Kateřina při online výuce

Pomáháme školám a učitelům – seznámíme je s možnostmi výuky online. Vysvětlíme a nabídneme zdroje informací pro tuto formu výuky.