fbpx

Kontakt

PRodukujeme s.r.o.

A: Revoluční 1044/23 – Praha 1 – 110 00
IČ: 067 96 010
DIČ: CZ06796010
E: info@produkujeme.cz
M: +420 732 80 68 98

Facebook

Jsme plátci DPH.

Potřebujete rychle termín schůzky? Využijte Calendly a odpustíme si dlouhé licitování o termínu: https://calendly.com/PRodukujeme


Tým PRodukujeme

Jaroslav

jednatel společnosti & volební manažer

Bezmála dvě desítky let řídí velké i malé týmy lidí ve volebních kampaních. Baví ho analytika, ale ve finále stejně nejradši pečuje o to, aby vše klaplo. Píše texty, sestavuje strategie a taktiky.

Komunikace ho bezpochyby baví.

https://www.linkedin.com/in/jaroslavpolacek/


Eva

Produkční 

Má bohaté zkušenosti s produkcí eventových akcí. Organizátorka se schopností kreativně a precizně plánovat. Ví, že na místě není nic důležitějšího než klientův úsměv a toho se nekompromisně drží. Zkušenosti nabírala v týmech šéfů obchodních komor, ministerstva, na rozhodčím soudu i akademické sféry. Páru upouští při postprodukci videí.

Eva Fellnerová

Kateřina

manažerka marketingu

Pohybuje se ve světě politického marketingu i komerční sféry. Tvoří kampaně na míru, řídí jejich organizaci a propagaci. Podílí se na produkci eventů i kampaní jak v online, tak offline prostředí. Vymýšlí texty na web, sociální sítě a propagační materiály. Svou kritickou povahu si vybíjí korekturami textů.


Petra

Psaní textů a organizování času vlastního i všech kolem ní, jí není cizí. Zkušenosti získala jak prací na ministerstvu, tak v soukromé společnosti. Zaměřuje se hlavně na copywriting a sociální sítě. Relaxuje u počítačových her. Na starosti má texty na weby, sociální sítě a newslettery.

https://www.linkedin.com/in/petra-koci%C3%A1nov%C3%A11991


Mapa


GDPR

Views: 428