fbpx

Online

Spravujeme profily na sociálních sítích. Vytváříme příspěvky včetně grafiky nebo videí, umíme vyhodnotit, jak fungují, a připravujeme analytické zprávy. Zajišťujeme online školení pro firmy, jednotlivce i obce v oblasti sociálních sítí. Obstaráváme reklamu na internetu a vytváříme webové stránky na základě komunikační strategie.

S čím Vám můžeme v onlinu pomoci? Můžeme:

  • kompletně převzít správu Vašich sociálních sítí, 
  • pomáhat s psaním textů, výběrem témat nebo nastavením reklamy, 
  • každý měsíc provést analýzu komunikace na sociálních sítích a pomoct Vám vyhodnotit, co na nich funguje a co nikoliv,
  • nastavit dle předem připraveného scénáře emailovou automatizaci pro Vaše podporovatele v kampani.

S Vaší kampaní Vám pomůžeme. Napište nám. A spusťte domino efekt

„Daruješ-li člověku rybu, nakrmíš ho na den, naučíš-li ho lovit, dáš mu potravu pro celý život.“

Čínské přísloví

A nebo Vás to taky všechno můžeme rovnou naučit.

Zkrátka a dobře – pomůžeme Vám dostat k lidem přesně tu informaci, kterou potřebujete, aby četli. Nejen honit lajky. 

Co máme za sebou?

Teď můžeme pomoct i Vám. Napište nám.

Nový web

Weby tvoříme na základě jasné analýzy potřeb klienta a komunikační strategie. Dobrý web je takový, který svému provozovateli slouží a plní cíle, které si předsevzal. Staráme se o to, aby web dlouhodobě fungoval a přinášel zadavateli benefity. Proto weby neustále sledujeme a testujeme jejich funkčnost.

Máme za sebou web pro největší neurochirurgickou kliniku v České republice, ke které jsme dostali milou referenci od šéfa kliniky profesora Davida Netuky, nebo salesiány v Teplicích. Dodáváme webové prezentace i osobnostem z veřejného života, které najdete v referencích.

Teď můžeme pomoct i Vám. Napište nám.

E-maily v kampani

  • 👍Emailová automatizace je systém, který umožňuje rozesílání e-mailů dle předem připraveného scénáře.
  • ✌Spouští se automaticky, takže není nutné odesílat každý e-mail zvlášť.
  • 📣Je to nástroj vhodný pro politické nebo informační kampaně.
  • 👊Automatizace ušetří Váš čas, práci a rozšíří kampaň o velmi užitečný nástroj.
  • 👌E-maily mají díky personalizaci vysokou míru zásahu a návratnosti

V tuhle chvíli máme ověřený systém, který každému člověku, který se dostane mezi Vaše podporovatele, nabídne jednu z forem spolupráce v kampani a zároveň dokáže zjistit jeho preference na priority programu. Díky našemu systému zjistíte před volbami názory lidí na klíčové oblasti a vygenerujete si jednoduše seznam lidí pro kampaň, kteří vám například pomůžou roznést letáky, nebo chtějí jít do volební komise. A to vše díky 7-8 na sebe navazujícím emailům a nastavení automatizace v systému Ecomail s využitím Google forms.

Znáte to, během kampaně potkáte řadu lidí, kteří chtějí pomoci. Jen nevědí jak. V nastavení spolupráce mezi nimi a Vámi utopíte mraky práce, mailů, telefonátů a energie. Výsledek bývá často sporný. Přitom fanoušci jsou přesně ta skupina, která může kampaň nakopnout. Zviditelnit a zlevnit. No a my máme řešení.

Původní inspirací nám byl způsob práce, který nasadil ve své vítězné kampani rakouský kancléř Sebastian Kurz, který se z každého člověka snažil dostat maximum možného a o jeho konceptu modrý týmů se přednášelo na konferencích politického marketingu. Celý systém totiž maximálně využíval automatizace.

Zasílání e-mailů je nastaveno tak, aby nedošlo k přesycení, ale zároveň byla míra angažovanosti vysoká – participace příjemců v dotaznících či klikání na odkazy, které je odvedou na předem určené stránky.

Systém šetří čas, cílí přesně, funguje dlouhodobě. Reaguje na chování lidí, umožňuje s nimi udržovat bližší vztah.

Stačí mít databázi kontaktů v Ecomailu a zbytek už rádi zařídíme! Nastavení systému včetně přípravy emailů nabízíme za 12 000 Kč bez DPH. Vyplatí se Vám, protože ušetří mraky  práce.

Už víte všechno. Kontaktujte nás. A spusťte domino efekt.


Views: 91