fbpx

Obecní noviny

Skoro každé město má své obecní noviny, ale málokteré má takové, které lidi rádi čtou a vypadají dobře. My takové noviny umíme připravit od návrhu až po tisk a distribuci. Víme, že pro každé vedení obce je důležité, aby lidé skutečně četli, co se v jejich novinách píše.

Jak se dělají obecní noviny

Nabízíme koncept časopisu, který skloubí důležité informace i zábavu a který čtenáři nevyhodí do tříděného odpadu před tím, než ho donesou do svých obýváků.
Umíme změnit tradiční komunikační kanál v moderní periodikum. Víme, kdo ho bude číst, a chápeme, že důležité jsou emoce, které dávají informacím tu potřebnou přidanou hodnotu

Čím začneme?

Připravíme koncept a strukturu, navrhneme grafiku, pomůžeme s obsahem a zvládneme vyřídit i celou agendu kolem zavedení obecních novin – registrace periodika na Ministerstvu kultury ČR nebo rozesílání povinných výtisků apod. 

Spolupracujeme s kreativními grafiky, kteří vědí, jak má vypadat moderní časopis, který si získá své čtenáře.

Dodáme Vám tisková data i PDF vhodné pro prezentaci na webu obce. Součástí naší dodávky není jen jazyková korektura, ale spolupráce na tvorbě obsahu. Naši redaktoři umí zpracovat témata, která nám zadáte v rámci strategie, kterou si společně schválíme. Umíme přijít s návrhy dalších témat a článků na základě vlastní analýzy. 

Uzávěrky a deadliny

Známe to z praxe. Změny na poslední chvíli, nedůslední autoři, problémy v tiskárně. Stáli jsme na všech stranách této barikády – byli jsme zadavateli i zpracovateli. Jsme tu od toho, abychom problémy řešili. Umíme se přizpůsobit a zároveň nastavit jasná pravidla, která z vydávání městských novin udělají radost, ne starost.

PRodukujeme spolehlivě

Časopis, který má desítky stran, potřebuje jinou technologii tisku než noviny, kterých se obvykle tiskne mnohem více. A úplně jinak se může tisknout magazín s nákladem jen pár desítek nebo stovek kusů. O našich dodavatelích víme, že jsou spolehliví a že mají dobré ceny. Díky bezmála deseti letům poptávání nejrůznějších tištěných produktů máme kontakty na velké množství tiskáren, které známe, a víme, co od nich můžeme čekat.

Distribuce

Umíme zajistit distribuci novin ve Vaší obci. Probereme s Vámi možnosti a vymyslíme ideální řešení. Doporučíme Vám kontrolní mechanismy, abyste věděli, zda Vaše periodikum došlo na místo určení.

Teď už víte všechno. Od čtených novin Vás dělí jen jeden e-mail.

Kontaktujte nás. A spusťte domino efekt.