fbpx

Obecní noviny

Skoro každé město má své obecní noviny, ale málokteré má takové, které lidi rádi čtou a vypadají dobře. My takové noviny umíme připravit od návrhu až po tisk a distribuci. Víme, že pro každé vedení obce je důležité, aby lidé skutečně četli, co se v jejich novinách píše.

Prolistuje si časopisy, které jsme připravili pro město Louny. Koncept získal několik ocenění na celostátní úrovni. První číslo najdete zde.


Jak se dělají obecní noviny

Nabízíme koncept časopisu, který skloubí důležité informace i zábavu a který čtenáři nevyhodí do tříděného odpadu před tím, než ho donesou do svých obýváků.
Umíme změnit tradiční komunikační kanál v moderní periodikum. Víme, kdo ho bude číst, a chápeme, že důležité jsou emoce, které dávají informacím tu potřebnou přidanou hodnotu

Čím začneme?

Připravíme koncept a strukturu, navrhneme grafiku, pomůžeme s obsahem a zvládneme vyřídit i celou agendu kolem zavedení obecních novin – registrace periodika na Ministerstvu kultury ČR nebo rozesílání povinných výtisků apod. 

Spolupracujeme s kreativními grafiky, kteří vědí, jak má vypadat moderní časopis, který si získá své čtenáře.

Dodáme Vám tisková data i PDF vhodné pro prezentaci na webu obce. Součástí naší dodávky není jen jazyková korektura, ale spolupráce na tvorbě obsahu. Naši redaktoři umí zpracovat témata, která nám zadáte v rámci strategie, kterou si společně schválíme. Umíme přijít s návrhy dalších témat a článků na základě vlastní analýzy. 

Uzávěrky a deadliny

Známe to z praxe. Změny na poslední chvíli, nedůslední autoři, problémy v tiskárně. Stáli jsme na všech stranách této barikády – byli jsme zadavateli i zpracovateli. Jsme tu od toho, abychom problémy řešili. Umíme se přizpůsobit a zároveň nastavit jasná pravidla, která z vydávání městských novin udělají radost, ne starost.

PRodukujeme spolehlivě

Časopis, který má desítky stran, potřebuje jinou technologii tisku než noviny, kterých se obvykle tiskne mnohem více. A úplně jinak se může tisknout magazín s nákladem jen pár desítek nebo stovek kusů. O našich dodavatelích víme, že jsou spolehliví a že mají dobré ceny. Díky bezmála deseti letům poptávání nejrůznějších tištěných produktů máme kontakty na velké množství tiskáren, které známe, a víme, co od nich můžeme čekat.

Distribuce

Umíme zajistit distribuci novin ve Vaší obci. Probereme s Vámi možnosti a vymyslíme ideální řešení. Doporučíme Vám kontrolní mechanismy, abyste věděli, zda Vaše periodikum došlo na místo určení.

Teď už víte všechno. Od čtených novin Vás dělí jen jeden e-mail.

Kontaktujte nás. A spusťte domino efekt.


Views: 322