fbpx

​Efektivní manažer – spokojený podřízený

Telepatie není standardní způsob řízení. Přesto jsou desítky schopných manažerů frustrovány, že jim osobně tento přístup nefunguje. Nedaří se jim vysvětlit, co po svých podřízených vlastně chtějí. Často na to doplácí vztahy, rodina nebo zdraví.

A právě s tím umíme pomoci. Naše školení není jen souhrnem vlastních zkušeností a poznatků. Chceme vidět a pochopit, jak pracujete, a pomoci vám u vás ve firmě, protože každá situace je unikátní (ne, že bychom neměli možnost školení v učebně, i to si můžeme domluvit).

Pomůže Vám Dr. Ing. Jaromír Drábek, který studoval řízení složitých systémů a vedl přes dvacet tisíc zaměstnanců i tříčlenný tým, a Mgr. Jaroslav Poláček, který řídil kampaně v řádu desítek milionů korun s využitím moderních komunikačních technologií. Oba mají unikátní zkušenosti, které vám mohou pomoci.

komiks školení Efektivní manažer

Poznali jste se? Zkuste si test, zda potřebujete naše služby.

Nabízíme

Pro firmu na míru

Nabízíme, že přijedeme za Vámi. Chceme poznat vás i váš způsob práce s týmem. Navrhneme, jak lépe komunikovat, využít čas, efektivně řídit společnost. V případě “akutní” potřeby vám poradíme na místě a vytvoříme písemnou evaluaci s konkrétními návrhy šitými přímo pro vás. Doporučení poté probereme na osobní schůzce či online, jak Vám bude více vyhovovat. Cena analýzy a následných doporučení je 20 000 Kč bez DPH.

Pro tým

Jednodušší a určitě levnější forma školení. Dáme vám všechno, co umíme v koncentrovaném celodenním školení. Ano, nebude to na míru, ale na vaše dotazy odpovíme. Pro nejvýše deset statečných vypisujeme školení v ceně 2 500 Kč za osobu bez DPH. 

Co se od nás dozvíte a naučíte

1. Jak efektivně rozdávat úkoly – efektivní manažer “Přišel s problémem, odešel s úkolem”,  “telepatie není standardní způsob řízení”.

2. Jak správně kontrolovat úkoly, pozitivní motivace podřízených “Propocené tričko se nepočítá, důležitý je gól”.

3. Jak na budování týmu.

4. Jak si jako manažer stanovit priority, správné nastavení hranic a priorit pro podřízené – “zabývat se podstatným”.

5. Jak na efektivní porady, aby přes samé schůzování zbyl čas i na práci.

6. Jak nechat práci strojům aneb kde nám počítače čas berou a kde šetří.

7. Jaké základní znalosti by měl manažer mít, aby ho nenačapali na švestkách.. 

Když neznáš – naučíme Tě. 
Když nemůžeš – pomůžeme Ti.
Když nechceš – rozejdeme se.
Tomáš Baťa

Proškolí Vás

Dr. Ing. Jaromír Drábek

Bývalý prezident Hospodářské komory často od obchodních partnerů slýchá stížnosti na časovou vytíženost i neefektivní spolupráci s podřízenými. Během své manažerské praxe využívá doktorát z řízení složitých systémů i zkušenosti z řízení vlastní firmy. Byl členem předsednictva Rozhodčího soudu při HK ČR a AK ČR. Vedl Ministerstvo práce a sociálních věcí, kdy provedl český sociální systém náročným obdobím hospodářské krize. Zkušenost má i ze samosprávy, byl zastupitelem dnes statutárního města Jablonec nad Nisou. V roce 2008 byl zvolen čestným předsedou Hospodářské komory a stal se předsedou Mezinárodní obchodní komory v ČR.

Mgr. Jaroslav Poláček

Více než deset let šéfoval celostátní volební kampaně. Měl jako zástupce generálního sekretáře strany v kompetenci koordinaci celorepublikové sítě manažerů, podřízených a dobrovolníků. Realizoval kampaně na celostátní, regionální i komunální úrovni s rozpočty přesahujícím desítky milionů korun.

Zároveň vedl odbornou komisi pro informační a komunikační technologie a byl členem rady vlády pro informační společnost a konkurenceschopnost. Má zkušenosti  s vedením redakce novin. Je projektovým manažerem evropského operačního programu na Divadelní fakultě Akademie múzických umění, kde vnáší systém do uměleckých sfér. Ale mnohem větší výzvou je pro něj vedení vlastní společnosti, ve které ho baví řídit tým naprosto koherentních matek.

Teď už víte vážně všechno. Napište nám a staňte se efektivním manažerem.

Views: 20