fbpx

Obecní noviny

Jak na moderní obecní noviny nebo obecní zpravodaje

Skoro každá obec má obecní noviny, ale málokterá obec má takové noviny, do kterých se lidé s chutí začtou nebo si je rádi prohlíží. Přitom pro vedení obce je hlavní to, aby se lidi zajímali o to, co se v jejich novinách píše. 

Nabízíme koncept časopisu, který skloubí důležité informace i zábavu a který čtenáři nevyhodí do tříděného odpadu před tím, než ho donesou do svého obýváků.
Umíme změnit tradiční komunikační kanál v moderní periodikum. Víme, kdo ho bude číst a chápeme, že důležité jsou emoce, které dávají informacím tu potřebnou přidanou hodnotu. 

Prezentujeme obce zpravodajem, který je radost číst.

Čím začneme?

Připravíme koncept a strukturu, navrhneme grafiku, pomůžeme s obsahem a zvládneme vyřídit i celou agendu kolem zavedení obecních novin – registrace periodika na Ministerstvu kultury ČR nebo rozesílání povinných výtisků apod. 

Spolupracujeme se špičkovými grafiky, kteří vědí, jak má vypadat moderní časopis, který si získá své čtenáře. Dodáme Vám tisková data, i PDF vhodné pro prezentaci na webu obce. Součástí naší dodávky není jen jazyková korektura, ale spolupráce na tvorbě obsahu. Naši redaktoři umí zpracovat témata, která nám zadáte, v rámci strategie, kterou si společně schválíme.

Uzávěrky a dealiny

Známe to z praxe. Změny na poslední chvíli, nedůslední autoři, problémy v tiskárně. Stáli jsme na všech stranách této barikády – byli jsme zadavateli i zpracovateli. Jsme tu od toho, abychom problémy řešili. Umíme se přizpůsobit a zároveň nastavit jasná pravidla, která z vydávání městských novin udělají radost, ne starost.

PRodukujeme spolehlivě

Časopis, který má desítky stran, potřebuje jinou technologii tisku než noviny, kterých se obvykle tiskne mnohem více. A úplně jinak se může tisknout magazín s nákladem jen pár desítek nebo stovek kusů. O našich dodavatelích víme, že jsou spolehliví a že mají dobré ceny. Díky bezmála deseti letům poptávání nejrůznějších tištěných produktů máme kontakty na velké množství tiskáren, které známe a víme, co od nich můžeme čekat.

Distribuce

Umíme zajistit distribuci novin ve vaší obci. Probereme s Vámi možnosti a vymyslíme ideální řešení. Doporučíme Vám kontrolní mechanismy, abyste věděli, zda vaše periodikum došlo na místo určení.

Teď už víte všechno. Od čtených novin Vás dělí jen jeden email. Kontaktujte nás. A spusťte domino efekt