fbpx

Krajské volby – vyhrajte je na Facebooku

Letošní volební kampaň? Koronavirus udeřil především na kontaktní kampaně. Ať to vezmete z jakékoliv strany, dobrý web a slušná kampaň na sociálních sítích bude letos pro krajské volby hrát větší roli než kdykoliv jindy.

Sociálním sítím rozumí všichni, protože na nich je každý a kdo by neuměl dát příspěvek na „face“. Málokdo ale vedl kampaně pro politické strany nebo jejich kandidáty ve volbách.

Marketing a politický marketing mají společného asi jako chlebíček a biskupský chlebíček. My v PRodukujeme máme za sebou deset let kampaní na sociálních sítích a umíme pomoci i vám. Jak? 

Připravíme vám strategii pro krajské volby, pomůžeme vám najít vaši cílovou skupinu a navrhneme vám, jak se s ní budete bavit, aby vám naslouchala. Měsíc budeme dohlížet na vaší komunikaci a učit vás dělat ji profesionálně. Každý týden od nás dostanete doporučení, nad kterým se budeme společně potkávat. Cílem je, abyste se naučili starat se o svou síť sami a uměli ji využívat na maximum. Pak nás už nebudete potřebovat.
Cena: 9 900 Kč + DPH
Napište nám na info@produkujeme.cz
Připravíme vám originální obsah, který bude zahrnovat minimálně dvacet příspěvků na sociální sítě včetně grafiky. Formulace navrhneme přímo pro cílovou skupinu podle vašich témat. Pomůžeme vám nastavit reklamu a cílení. Volby jsou na začátku října – naše práce začíná v polovině srpna.
Cena: 14 900 Kč + 5 000  Kč na reklamu + DPH.
Napište nám na info@produkujeme.cz

Tak do toho! Čím víc lidí se bude zajímat o politiku i o krajské volby, tím méně prostoru v ní budou mít všelijací vykuci.

S vaší kampaní vám pomůžeme. Napište nám. A spusťte domino efekt

Víc čtení o kampaních a volbách? Mrkněte sem.